Akademia Nauki w Olsztynie – idealne miejsce dla Twoich dzieci

Na przestrzeni ostatnich kilku lat możemy zauważyć widoczne pogorszenie jakości nauki w szkołach publicznych. Sytuacja związana z wymogiem nauki zdalnej, brak realizacji podstawowego materiału i małe zaangażowanie sprawia, że najlepsze dla naszych pociech lata nauki są marnotrawione. Jednak istnieje rozwiązanie tego w postaci zapisania dziecka do Akademii Nauki. Akademia, która umiejscowiona jest w Olsztynie ,znacznie umili wolny czas naszym dzieciakom, poszerzając ich horyzonty. Jakie zajęcia są oferowane w Akademii Nauki? Jakie zdolności nabędą nasze dzieci? Czy Akademia Nauki prowadzi zajęcia jedynie dla naszych podopiecznych?

Jaki zakres zajęć oferowany jest w Akademii Nauki?

Akademia Nauki w Olsztynie to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu przez nasze dzieciaki, bez względu na ich wiek. Zajęcia realizowane są w różnych wariantach wiekowych, odpowiednio:

  • Zajęcia dla 4-7 latków
  • Zajęcia dla klas 1-4
  • Zajęcia dla klas 5-8
  • Kursy dla młodzieży licealnej

W zależności od poziomu i wieku, dzieciom przedstawione są ciekawe kursy z zakresu nauki czytania, kursu szybkiego czytania, a także zapamiętywania i podstaw psychologii. Zarówno zakres nauki, jak i podejście jest dostosowane do wieku grupy. Sam przedmiot kursu jest odpowiednio zoptymalizowany pod kątem grupy wiekowej. Przykładem mogą być zajęcia dotyczące przyszłej ścieżki nauki i kariery, jakie są dostępne w Akademii Nauki. Dla najmłodszych grup realizowane są bardzo wartościowe zajęcia pod tytułem „jak wybrać zawód po podstawówce”, podczas gdy innym, starszym grupom przedstawiane są ciekawe zajęcia z zakresu zawodów przyszłości. Jednak to nie wszystko. Akademia Nauki w Olsztynie realizuje również bardzo ciekawe zajęcia z zakresu programowania dla dowolnych grup wiekowych. Dla najmłodszych studentów przewidziane są zajęcia Lego dla dzieci. Dla starszych dzieci organizowane są zajęcia z podstaw programowania, zarówno w języku Scratch, jak i Java. 

Co dzieci zyskują dzięki dodatkowym zajęciom?

Akademia w Olsztynie, zgodnie z opiniami dotychczasowych klientów pozwala na znaczne poszerzenie horyzontów naszych pociech, zwiększenie ich umiejętności logicznego myślenia, szybszego czytania tekstów oraz większych zdolności zapamiętywania, co okaże się niezbędne na dalszych etapach nauki. Zajęcia w Akademii w Olsztynie nie odbywają się według szkolnego wzorca – są na nich wykonywane różne fascynujące eksperymenty jak wybuch wulkanu, czy wywoływanie burzy z piorunami w kubku. 

Zajęcia to nie tylko nauka i poznawanie nowych rzeczy, to również nowe znajomości, które mogą przeistoczyć się w długoletnie przyjaźnie. Warto skorzystać z Akademii w Olsztynie, jeśli zależy nam na zrównoważonym rozwoju intelektualnym naszego dziecka.

Akademia nie tylko dla dzieci

Za pośrednictwem https://www.efektywna-nauka.pl/ nie tylko dzieci mogą rozwijać swoje horyzonty. Regularnie organizowane są również warsztaty dla dorosłych, które umożliwią nam poszerzenie swoich kompetencji z zakresu szybkiego czytania, odpowiedniej koncentracji oraz skutecznego zapamiętywania. Są to umiejętności, których możemy nauczyć się bez względu na wiek, dlatego może to być świetnym rozwiązaniem dla samodoskonalenia się. 

Dodaj komentarz